Jump to content

Společnost Europacific s.r.o. vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Obchodní zástupce GASTRO

Požadujeme

Praxe z FMCG min. 2 roky podmínkou, nejlépe gastro a prémiové gastro
Aktivní přístup k práci, obchodní dovednosti
Komunikativnost, orientace na výsledky
Schopnost týmové práce
Bydliště: Praha a okolí

Nabízíme

Zajímavou, perspektivní práci v FMCG

Zajímavé finanční ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Místo výkonu práce: Praha a okolí
Nástup: ihned

Náplň práce

Akvizice zákazníků v gastru a prémiovém gastru A+
Upevňování vztahů se zákazníky
Plnění stanovených cílů, rozvoj regionu
Sledování vývoje trhu ve svěřené oblasti
Prezentace novinek a akcí
Realizace objednávek

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na email m.jurkovec@centrum.cz
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Europacific s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti Europacific s.r.o. po dobu 6 měsíců. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.